close
loading

GEM SYSTEMY MONITORINGU

GEM Monitoring wizyjny IP, Alarmy, Monitoring temperatury

1s.jpg

 Monitoring IP i powiązane z nim rozwiązania to główny obszar działalności naszej firmy. Specjalizujemy się budowie zdalnie obsługiwanych systemów nadzoru wideo z wykorzystaniem Internetu. Nasze systemy tworzymy w oparciu o cyfrowe kamery IP i sieciowe rejestratory IP

Dzięki systemowi IP, bieżący podgląd z kamer i odczyt archiwum może być realizowany z dowolnego miejsca na świecie poprzez sieć Internet. Dostęp do systemu może być realizowany za pomocą komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów lub smartfonów z systemem Android lub iOS.

 

Jakość obrazu z kamer IP jest nieporównywalnie lepsza niż z kamer analogowych. Dzisiejszym standardem jest rozdzielczość Full HD 1920x1080, czyli taka jaką mamy w naszych telewizorach LCD. W szczególnych zastosowaniach możliwe jest zastosowanie kamer o większej rozdzielczości np. 3Mpx, 4Mpx. Dane z kamer i rejestratorów mogą być transmitowane przez standardową sieć LAN, wykorzystując istniejącą infrastrukturę. W razie potrzeby możemy rozbudować infrastrukturę sieciową zarówna w zakresie okablowania jak i urządzeń aktywnych.

 

Firma nasza instaluje systemy firmy , lidera w systemach monitoringu IP. Jednak w razie potrzeby możemy dostarczyć systemy innych producentów wg wymagań klienta.

Najczęściej instalowany sprzęt

 

 

O NAS

Jesteśmy integratorem systemów monitoringu.

Zajmujemy się instalacją systemów :

- monitoringu wizyjnego IP

- systemów alarmowych

- monitoringu temperatury i wilgotności

KONTAKT 

   +48 502 628 903
   kontakt@gemsystemy.pl
   Poniedziałek - Piątek 8 - 16
Powered by: www.cdx.pl