Monitoring IP

Monitoring IP i powiązane z nim rozwiązania to dodatkowy obszar działalności naszej firmy. Specjalizujemy się budowie zdalnie obsługiwanych systemów nadzoru wideo z wykorzystaniem Internetu.

Zdarzył się wypadek, zniszczenie mienia, kradzież ?
MONITORING pomoże w wyjaśnieniu sprawy.

Instalowany sprzęt

Opis systemu

Dzięki systemowi IP, bieżący podgląd z kamer i odczyt archiwum może być realizowany z dowolnego miejsca na świecie poprzez sieć Internet. Dostęp do systemu może być realizowany za pomocą komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów lub smartfonów z systemem Android lub iOS.

Jakość obrazu z kamer IP jest nieporównywalnie lepsza niż z kamer analogowych. Dzisiejszym standardem jest rozdzielczość Full HD 1920x1080, czyli taka jaką mamy w naszych telewizorach LCD. W szczególnych zastosowaniach możliwe jest zastosowanie kamer o większej rozdzielczości np. 3Mpx, 4Mpx. Dane z kamer i rejestratorów mogą być transmitowane przez standardową sieć LAN, wykorzystując istniejącą infrastrukturę.

Firma nasza instaluje systemy firmy HIKVISION, lidera w systemach monitoringu IP. Jednak w razie potrzeby możemy dostarczyć systemy innych producentów wg wymagań Klienta.