close
loading

GEM SYSTEMY MONITORINGU

GEM Monitoring wizyjny IP, Alarmy, Monitoring temperatury

t2.jpg

Temperatura w transporcie 

Loggicar-R bezprzewodowy rejestrator temperatury dedykowany dla transportu.

Rejestrator umożliwia bezprzewodowe połączenie 4 czujników temperatury i wilgotności oraz 4 czujników dwustanowych (otwarcie drzwi bocznych, tylnych, rozmrażanie, praca agregatu).

Loggicar-R posiada własne zasilanie akumulatorowe lub może być zasilany i doładowywany z gniazda zapalniczki. Czujniki posiadają własne zasilanie bateryjne o trwałości ok. 2 lat.

Rejestrator posiada drukarkę, która drukuje na typowym papierze termicznym o szerokości 5 cm. W wersji Loggicar-BT (bluetooth) drukarka rejestratora może być wykorzystana jako typowa drukarka mobilna udostępniana poprzez bluetooth.

Loggicar-R wyposażony jest w wyświetlacz OLED, na którym sygnalizuje przekroczenia temperatury oraz wszelkie anomalie pracy np. brak połączenia z czujnikami temperatury.

 

Loggicar-R szczególnie dobrze sprawdza się w transporcie farmaceutycznym leków i szczepionek.

 

Algorytmy nadzorowania temperatur są zgodne z przepisami DPD dla branży farmaceutycznej.

 

W związku z tym, że Loggicar-R nie wymaga okablowania samochodu, czas instalacji w samochodzie nie przekracza 10 minut. Instalacja systemu polega na rozmieszczeniu czujników w przestrzeni ładunkowej i włączeniu Loggicar-R.

loggicar

oprogramowanie

 

Loggicar-R posiada dedykowane oprogramowanie analityczne, które pozwala na archiwizowanie danych z pamięci rejestratora, przeglądanie oraz ich analizowanie w układzie graficznym i tabelarycznym.

 

Loggicar-R jest częścią kompleksowego systemu rejestracji i nadzoru temperatur w całym łańcuchu dostaw i transporcie. System umożliwia bezobsługowy odczyt danych z rejestratorów Loggicar-R i przesyłanie do centralnego rejestru temperatur. Cały proces odbywa się automatycznie bez udziału człowieka.

Przykładowe ceny :

Rejestrator Loggicar-R + czujnik temperatury LCRT-01+ zasilacz samochodowy + kabel USB/USB mini

Cena netto - 1 674 zł

Czujnik temperatury LCRT-01

Cena netto - 421 zł

 

 

O NAS

Jesteśmy integratorem systemów monitoringu.

Zajmujemy się instalacją systemów :

- monitoringu wizyjnego IP

- systemów alarmowych

- monitoringu temperatury i wilgotności

KONTAKT 

   +48 502 628 903
   kontakt@gemsystemy.pl
   Poniedziałek - Piątek 8 - 16
Powered by: www.cdx.pl